ART / Lithographs / Graphic art 10379648
nr 1037 9648
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Karin Dalin, 6/150, sheet: 47x45, roe deer, Löst blad,
GRAPHIC ART, Karin Dahlin (f. 1975), 6/150, bladets mått: 47x45, Rådjur, Löst blad
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
SEK 100
Monday May 16 2016
at 19:23:02
14/5 09:27:51